Home » İş Olanakları

İş Olanakları

Bilkent POLS, Sosyoloji ve/veya Siyaset Bilimi giriş derslerini vermek üzere atanacak öğretim görevlisi pozisyonu için ilana çıkmıştır. Başvuru yapacak adayların Siyaset Bilimi, Sosyoloji veya ilişkili bir alanda doktora derecesine sahip olmaları beklenmektedir. Tercih edilen görev başlangıç tarihi Eylül 2024’tür. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Bilkent POLS, Sosyoloji giriş derslerini vermek üzere atanacak öğretim görevlisi pozisyonu için ilana çıkmıştır. Başvuru yapacak adayların Siyaset Bilimi, Sosyoloji veya ilişkili bir alanda doktora derecesine sahip olmaları beklenmektedir. Tercih edilen görev başlangıç tarihi 22 Ocak 2024’tür. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Bilkent POLS, Sosyoloji ve Siyaset Bilimi giriş derslerini vermek üzere atanacak öğretim görevlisi pozisyonu için ilana çıkmıştır. Başvuru yapacak adayların Siyaset Bilimi, Sosyoloji veya ilişkili bir alanda doktora derecesine sahip olmaları beklenmektedir. Tercih edilen görev başlangıç tarihi Eylül 2023’tür. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Bilkent POLS, Karşılaştırmalı Siyaset, Kamu Politikası ve Türkiye Siyaseti alanlarında birden fazla tam zamanlı (Dr Öğretim Üyesi/Doçent/Profesör) pozisyonlar için ilana çıkmıştır. Başvuru yapacak adayların Siyaset Bilimi veya ilişkili bir alanda doktora derecesine sahip olmaları beklenmektedir. Tercih edilen görev başlangıç tarihi Eylül 2023’tür. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.